Bartosz Szlęzak dla daag.com.pl

Miałem ostatnio sporo zawirowań w życiu osobistym, duże zmiany poganiały się wzajemnie efektem czego była dłuuuga przerwa w fotografowaniu jakiej doświadczyłem. Samemu trudno mi uwierzyć, że od połowy listopada nie miałem w ręce aparatu – tak długich fotograficznych wakacji nie mogę sobie przypomnieć. Powoli jednak wszystko wraca do normy, dlatego też czas opublikować jesienną sesję jaką wykonałem do katalogu lubelskiego producenta toreb skórzanych: firmy Daag – Ledrin.

Zdjęciowo działaliśmy na przełomie października i listopada, próbując wstrzelić się w chwile kiedy pogoda była mniej kapryśna. W przypadku tej sesji bardziej niż zwykle skupiłem się na fotografowaniu w naturalnym świetle, co robiłem do tej pory raczej rzadko. Oczywiście nie odpuściłem sobie również używania flashy w terenie, jednak częstotliwość tej praktyki była jak dla mnie zdecydowanie mniejsza niż dotychczas. Chyba nawet zaczęła podobać mi się praca w świetle zastanym, w którym fotografowałem dotąd przede wszystkim przy okazji reportaży wszelkiej maści. Kto wie, może będzie tego wkrótce więcej;)

W zespole pracującym przy sesji nie było zmian – ponownie postawiłem na współpracę z Montownią Wizerunku. Makijażami zajęła się Olga Zalewska, stylizacją Patrycja Baran. Pozowały dzielnie Magda Wiak oraz Agata Ryjewska, a produkty przeznaczone dla mężczyzn zaprezentował Jacek Sałata.

Całej ekipie dziękuję ponownie za zaangażowanie i profesjonalną robotę, a Was zapraszam do przejrzenia efektów naszej pracy – tradycyjnie po kliknięciu w zdjęcie poniżej. Polecam również wspaniale wykonane torby Daag – Ledrin (link wcześniej); wiem co mówię, przez kilka dni sesji miałem okazję obejrzeć je baaardzo dokładnie:)

fotografia komercyjna Lublin, fotografia reklamowa Lublin, zdjęcia reklamowe Lublin, zdjęcia katalogowe Lublin, fashion, fotografia mody Lublin, fotograf Lublin, fotografia Lublin, zdjęcia Lublin

fotografia komercyjna Lublin, fotografia reklamowa Lublin, zdjęcia reklamowe Lublin, zdjęcia katalogowe Lublin, fashion, fotografia mody Lublin, fotograf Lublin, fotografia Lublin, zdjęcia Lublin