Anna i Tomasz – fotografia ślubna Włodawa

Sobota zapowiadała się niepewnie ze względu na pogodę. Pijąc poranną kawę widziałem świecące słońce, a kiedy pakowałem sprzęt do bagażnika – chmur było coraz więcej. Po drodze z Lublina kilkukrotnie spadł deszcz, więc myślałem sobie, że może być ciężko. Tym bardziej cieszyłem się, że zgodnie z planem przyjechałem do Włodawy ze sporym zapasem czasu. Chciałem na spokojnie obejrzeć sobie włodawski kościół i salę weselną w Okunince. Myślałem też o znalezieniu w przelocie jakiegoś noclegu (oczywiście wcześniej nie wybiegałem myślami na tyle do przodu, żeby z odpowiednim wyprzedzeniem zrobić rezerwację), ale że mamy miesiące wakacyjne, w dodatku weekend, to nie było nawet o czym marzyć;)

Z Anną spotkaliśmy się o 15.00. Przygotowania były już w toku, niedługo zeszli się goście, przyjechał Tomasz… i cały dzień zleciał mi w ułamku sekundy. Kościół – bardzo jasny, więc fotografowanie zupełnie bezstresowe – nawet pomimo obecności kamerzysty, za którymi z reguły nie przepadam – tym razem współpracowało się naprawdę bezproblemowo.

Później krótka podróż do Okuninki i wesele w Hotelu Panorama.

o 2.30 jechałem już do Lublina. W tempie ślimaczym, nauczony doświadczeniami sprzed dwóch lat, kiedy również w okolicach Włodawy prosto pod koła wyskoczył mi zając;) Tym razem – pewnie żeby tradycji stało się zadość – przed maskę z drzewa sfrunęła sowa. Sowy są ok, więc no stress.

4.00, prysznic i 4.30 mocno już spałem. Po przebudzeniu o ślubie przypominał mi tylko ból palców spowodowany brakiem gripa w moim 5d (a z reguły mam pod niego podpięty duży i ciężki jak diabli 24-70mm) i kilkadziesiąt gigabajtów zdjęć czekających, żeby ktoś się nimi zajął. Ale to pozytywny ból i dobre zmęczenie – jeszcze tego samego dnia wziąłem się za selekcję i obrabianie…;)

Żeby obejrzeć skrót całego dnia – tradycyjnie proszę kliknąć w poniższe zdjęcie.

Fotografia ślubna lublin, fotograf ślubny lublin, zdjęcia ślubne Lublin, fotograf Włodawa, fotografia Włodawa, fotograf Stalowa Wola, fotografia ślubna Stalowa Wola

Fotografia ślubna lublin, fotograf ślubny lublin, zdjęcia ślubne Lublin, fotograf Włodawa, fotografia Włodawa, fotograf Stalowa Wola, fotografia ślubna Stalowa Wola